IMG
Česky English Slovensky

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Praktické informace > FAQ

FAQ


FAQ - časté otázky a odpovědi

Jaká je otevírací doba provozovny Dobruška – Pulice?

Otevírací doba je od 08:00 do 16:00 hod., po telefonické domluvě lze i o víkendech.

Je k dispozici nějaký ceník?

Ano, v záložce Praktické informace – ceník naleznete vytipované katalyzátory, u kterých máme zveřejněnou cenu. Pokud jste zde nenalezli váš katalyzátor nebo filtr pevných částic, kontaktujte nás a my vám cenu obratem sdělíme.

Mám větší množství katalyzátorů, ale nemohu je k vám dopravit. Můžete je odvézt?

Pokud se jedná o množství 5 a více ks standardních katalyzátorů, je možné domluvit odvoz. V případě nižšího počtu než 5 ks preferujeme přepravu spediční firmou.

Pokud mám větší množství materiálu a chtěl bych ho k vám přivézt, je nutné se objednat?

V každém případě je lepší dát dopředu vědět, kdy byste mohl dorazit, abychom si na vás vyčlenili čas, nemuseli jste čekat a mohli jsme se vám plně věnovat.

Můžete mi po telefonu sdělit, kolik mi zaplatíte za katalyzátor?

Odhadní cenu jsme schopni určit z fotek a typového označení. Finální cenu stanovíme po vstupní kontrole v našem provozu.

Mohu jako fyzická osoba prodat katalyzátor?

Bohužel, legislativa tuto možnost neumožňuje. Katalyzátory a filtry pevných částic je možné vykoupit pouze od právnických osob. Avšak je možné využít formulář Plné moci a dohodnout se s podnikatelem, který má živnost, aby zprostředkoval prodej jeho jménem. Podpis na plné moci musí být úředně ověřen.

Jaké jsou možnosti platby za dodané zboží?

Platbu lze pro rezidenty České republiky realizovat převodem v korunách či eurech (podle aktuálního kurzovního lístku). Pro ostatní v hotovosti do 200 tis. Kč a částky vyšší převodem na bankovní účet.

Zjistěte si víc podrobností