IMG
Česky English Slovensky

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Praktické informace > Výkupní možnosti a podmínky

Výkupní možnosti a podmínky

Naše firma se zabývá výkupem automobilových katalyzátorů s keramickým i kovovým nosičem, kompletní i poškozené ale i samotný monolit. Vykupujeme i filtry pevných částic.

Zašlete nám fotografii katalyzátoru

S viditelným číslem kódu označení. Do 24 hodin Vám zašleme cenovou nabídku. V případě akceptování ceny obratem zasíláme Návrh kupní smlouvy. Zde je potřeba doplnit Vaše nacionále.

Finální cena katalyzátoru bude stanovena po přepravě spediční firmou a následné kontrole odborným pracovníkem naší firmy. Platba je provedena do 24 hodin od odsouhlasení konečné ceny.

Druhou možností je domluvit si telefonicky termín na čísle: +420 777 775 676 a dovést katalyzátor případně DPF k nacenění přímo na provozovnu. Nebo v případě prodeje 5 a více ks lze domluvit termín odvozu.

Přebereme si pouze katalyzátor, do kterého lze nahlédnout a zkontrolovat jeho obsah. Pro lepší dostupnost a manipulaci je vhodné odříznout výfukové potrubí co nejblíže u katalyzátoru. Pokud není monolit kompletní, snižuje se jeho cena úměrně o chybějící část.

Výkupní ceny katalyzátorů a filtrů pevných částic jsou aktualizovány na denní bázi, podle aktuální ceny kovů na burze. Tím zajišťujeme nejvyšší možnou výkupní cenu podle našeho katalogu. Cenu monolitu určujeme pomocí váhy a spektrometru.

Spektrometr VANTA

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti nebo převodem, v korunách i eurech (podle aktuálního kurzovního lístku).

Fotografie je možné zasílat také na e-mail: info@catalycon.cz  nebo na číslo: +420 777 775 676 .